احمد پری پور به سمت مدیرکل جدید دیوان محاسبات گیلان منصوب شد.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، صادق منتی‌نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ دیوان محاسبات در  دیدار با  استاندار گیلان که با هدف معرفی مدیرکل جدید دیوان محاسبات گیلان صورت گرفت،  گیلان را استانی امن در حوزه جرایم اقتصادی خواند و اظهار داشت: در سالهای اخیر مدیریت موفق دیوان محاسبات گیلان از جرایم اقتصادی به میزان مطلوبی جلوگیری کرده است.

وی با بیان اینکه تعامل سازنده و بهره گیری از دانش افراد متخصص می تواند در پیشبرد اهداف کلان اقتصادی و وظایف محوله از سوی دیوان محاسبات بسیار موثر باشد، بر لزوم اجرای اقدامات پیشگیرانه در حوزه جرم تاکید کرد.

منتی نژاد کیفی سازی فعالیت ها و یافتن راهکاری برای خلاء های قانونی را ضرورتی در مسیر اعتلای کشور دانست و با اشاره به توانمندی های احمد پری پور ایشان را به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات گیلان معرفی و از زحمات احمدی در دوران مدیریت این اداره کل در گیلان تقدیر کرد.

معاون حقوقی، مجلس +و تفریغ دیوان محاسبات

وظایف نظارتی مسئولیتی سنگین است

در ادامه دکتر سالاری با تقدیر از زحمات ایوب احمدی در دوران خدمتی ایشان در گیلان اظهار داشت: انضباط مالی و تمکین بر قانون نقش مهمی در مدیریت موفق دیوان محاسبات دارد.

وی با اشاره به نقش اقدامات پیشگیرانه و آموزش های لازم در لایه های مختلف اجتماعی تصریح کرد: فرهنگسازی و آگاهی بخشی عمومی می تواند میزان وقوع جرم و ناهنجاری های اقتصادی را به حداقل برساند.

نماینده عالی دولت در گیلان بیان داشت: وظایف نظارتی مسئولیتی سنگین است که امنیت جامعه را تحت شعاع قرار می دهد، لذا توجه به اجرای صحیح آن یک ضرورت به شمار می آید.