مراسم تودیع و معارفه روسای شعبه بندرآستارا با حضور مدیرکل تامین اجتماعی گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان  که انتخاب فردی بعنوان رئیس شعبه به معنای نفی توانمندی سایرین نمی باشد افزود: مقبولیت، محبوبیت و مردم پسند بودن در کنار سوابق و تجربیات از مهمترین معیارهای گزینش می باشد.

وی با بیان خصلتهایی همچون پیگیری مصمم امور و استقبال از کارها برای انجام درست و بموقع در ریاست پیشین شعبه، اذعان داشت: مجموعه تامین اجتماعی در دو فضای متفاوت اداره می شود که یکی بخش بیمه ای یعنی اساس کار سازمان می باشد و دیگری حوزه های اداری مالی که وظیفه پشتیبانی را برعهده دارد وریاست جدید شعبه با سالها تجربه بعنوان یکی از نیروهای قدیمی و زبده این بخش از آنجا که در کنار ریاست شعبه بارها بمنزله یک جانشین عمل نموده با اشراف برامور و وجود ویژگیهای اخلاقی و رفتاری برجسته فردی شایسته برای این منصب بوده اند.

 حق پرست شعبه آستارا را از واحدهای در حال رشد و توسعه استان قلمداد نموده و اظهار امیدواری نمود تا شاهد جهش های بیشتر و رضایت بیش از پیش مخاطبان دراین شهر باشیم .

دراین مراسم میرقوام موسوی ریاست پیشین شعبه که پس از سالها تلاش در سازمان تامین اجتماعی به افتخار بازنشستگی نائل گردید با اشاره به اینکه در زمان تصدی این پست ، ارتقاء شعبه به تیپ سه کشوری از مهمترین دستاوردها و کوشش درمسیر رونق تعاملات ورضایتمندی از اهداف اصلی بوده، ضمن سفارش رعایت احترام به پیشکسوتان و قدردان سازمان بودن به نیروهای جوانتر، با کسب حلالیت از همکاران بر همراهی با ریاست جدید شعبه و جدیت بمنظوررشد وارتقاء بیشتر تاکید نمود.

اکبر رافضی سرپرست جدید این شعبه که از جانبازان جنگ تحمیلی بوده و سالها مسئولیت امور مالی این واحد تابعه تامین اجتماعی گیلان را عهده دار می باشد نیز طی سخنانی با تقدیر از اعتماد مدیریت استان بمنظور واگذاری این پست به ایشان، صیانت ازحقوق کارگران وکارفرمایان، تکریم ارباب رجوع و همکاری و همدلی با مجموعه را از اصول برنامه های خود برشمرده و از خداوند متعال در جهت نیل به این اهداف و سربلندی در مسئولیت واگذار شده استمداد طلبید.  

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از تلاشها و خدمات میرقوام موسوی تقدیر و حکم انتصاب اکبر رافضی توسط مدیرکل استان به ایشان تنفیذ گردید.