فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه ازکشف انبار یک میلیاردی احتکار پوشک بچه در مبارکه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ احمد نیکبخت گفت: با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه محموله پوشک بچه احتکار شده به ارزش یک میلیارد ریال در بازرسی از یک منزل کشف شد.

وی ادامه داد: با اجرای مرحله دیگری از عملیات مرصاد 11 که به منظور مقابله با محتکران و کشف انبارهای احتکار کالا در قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل فرماندهی انتظامی استان طراحی شده ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه موفق به شناسایی احتکار تعداد زیادی پوشک بچه در یک منزل شدند.

سرهنگ نیکبخت بیان داشت: ماموران بلافاصله طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه بازرسان اداره صنعت و معدن از محل بازدید به عمل آوردند که در نتیجه تعداد 2 هزار و 280 بسته پوشک بچه و 288 بسته دستمال مرطوب احتکار شده را کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دپوی این مقدار پوشک بچه کمیاب در یک منزل و عدم اطلاع آن به اداره صنعت، معدن و تجارت، احتکار بودن آن را به اثبات می رساند گفت: ارزش این محموله برابر اعلام نظرکارشناسان مربوطه یک میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه بیان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و مالک این محموله احتکاری جهت اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.