نخستین نمایشگاه کشوری فناوری و استارت آپ‌ها در نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، درنخستین نمایشگاه فناوری و استارت آپ‌ها در اصفهان حدود 70فعال استارت آپ از استان ‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی و چهارمحال و بختیاری توانمندی‌ های خود را به نمایش گذاشتند.

شرکت‌ های معتبری از جمله ثامن، ارتباط عصر، کارگزاری بانک پاسارگاد، کارگزاری شهر، دانشگاه اصفهان، شرکت فولاد مبارکه، صاایران و توسعه مدیریت ارتباطات ماندگار در این نمایشگاه حضور دارند.

همچنین کشورهای عمان و مغرب با اعزام هیات‌ های عالی‌ رتبه به این نمایشگاه جنبه ‌های بین‌ المللی ویژه‌ای را در نخستین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارت آپ‌ها(Startexpo2018) ایجاد کرده‌اند.

این نمایشگاه بستری برای عرضه نوآوری و فناوری در نظر گرفته شده و برخلاف نمایشگاه‌ های مشابهی که عرضه و تبادل کالا را هدف گذاری کرده‌اند، به دنبال تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت ‌ها و سرمایه‌گذاری روی طرح‌ های نو و استارت آپ ‌هاست.

متصل کردن تولید کنندگان محصولات فناورانه به مشتریان، معرفی فناوری ‌های روز به صنایع متوسط و بزرگ، آشنا کردن سرمایه‌ گذاران با فرصت‌ های سرمایه‌گذاری در طرح ‌های فناورانه یا استارت آپ ‌ها، از جمله اهداف این نمایشگاه است.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه فناوری و استارت آپ‌ها در اصفهان تا ششم ماه مهر از ساعت 16تا21 واقع در پل شهرستان دایر است.