فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان ازکشف 22 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی گفت: با اجرای طرح پیشگیری از سرقت توسط ماموران فرمانده انتظامی شهرستان 22دستگاه وسیله نقلیه مسروقه کشف و به مالباختگان بازگردانده شد.

وی افزود: این طرح با موضوع امنیت محله محور و با هدف دستگیری محکومان غایب و فراری و سارقان و همچنین کشف وسایل نقلیه مسروقه از ساعات اولیه بامداد روز گذشته اجرا شد.

این مقام انتظامی ادامه داد:در اجرای این طرح کلیه گشت های محسوس و نامحسوس در قالب چندین اکیپ عملیاتی آماده عملیات شده و خوشبختانه در ساعات اولیه طرح به موفقیت های خوبی دست پیدا کردیم.

وی افزود:در این طرح تعدادی از سارقان سابقه دار که اکثرآنها معتاد هستند دستگیر شدند وتعداد 22 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه که 17 دستگاه خودرو و 5دستگاه موتورسیکلت بود کشف و با دستور مقام قضایی در حال استرداد به مالباخته گان هستند.

سرهنگ حسن یاردوستی در ادامه با اشاره به دستگیری سارقان گفت: در این گروه متاسفانه افراد کم سن وسال مشاهده می گردند که لازم است والدین بیشتر از قبل در نگاه تربیتی و نظارتی دقت نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان بیان کرد: همه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شده و با اجرای این طرح ضریب امنیت محله های اصفهان ارتقاء یافت.