استاندار هرمزگان گفت: در هر تهدید و تحریم دشمن، ده ها فرصت وجود دارد که می توانیم با شکوفایی آنها در جهت آبادانی و سازندگی کشور گام برداریم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی در نشست هم اندیشی و تجلیل از سفیران فرهنگی هرمزگان با اشاره به حضور بیش از هزار و 200 روحانی مبلغ در مناطق مختلف هرمزگان در ایام دهه نخست ماه محرم، عنوان کرد: این روحانیون به عنوان سفیران فرهنگی، کارهای فرهنگی خوبی را در شهرها و روستاهای مختلف هرمزگان در این ایام انجام دادند.

وی به تحریم و جنگ اقتصادی دشمن علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: در هر تهدید و تحریم دشمن، ده ها فرصت وجود دارد که می توانیم با شکوفایی آنها در جهت آبادانی و سازندگی کشور گام برداریم.

استاندار هرمزگان ادامه داد: فرصت های بسیاری در درون محاصره اقتصادی دشمن نهفته است که روحانیت می توانند با حضور در میان اقشار مختلف مردم، این فرصت ها را تبیین نمایند.

همتی بیان داشت: با وحدت و همدلی می توانیم در بخش اقتصادی کارهای بزرگی انجام دهیم و به شرایط مناسبی در زمینه تولید و اشتغال و درآمدهای مردم برسیم.

وی با بیان اینکه اندیشه مکتب اسلام در جهت تعالی انسان است، اظهار داشت: روحانیت مسئولیت مهم هدایت فرهنگی جامعه را بر عهده دارند که مردم از نظر فرهنگی از این ظرفیت بهره مند شده اند.