فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از توقیف بیش از 2 میلیارد کالای قاچاق در سمیرم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سهراب قرقانی گفت: محموله کالای خارجی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توقیف و 4 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

وی افزود: مأموران ایستگاه بازرسی شهید رئیسیان این فرماندهی در راستای اجرای عملیات مرصاد به 2 دستگاه کامیون، یک دستگاه کامیونت ایسوزو و یک دستگاه سواری وانت مزدا و یک دستگاه پراید حامل کالای گمرکی در مسیر سمیرم - شهرضا مشکوک و آنها را متوقف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این عملیات 2 دستگاه ماشین آلات کشاورزی، 4 تن حبوبات، 3 هزار قلم دارو و لوازم بهداشتی و 200 کیلو گرم زغال بلوط که همگی فاقد مجوز گمرکی بودند، توقیف شدند.

سرهنگ قرقانی ارزش محموله مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این عملیات 5 دستگاه خودرو توقیف و رانندگان آنها نیز دستگیر و به جرم حمل کالای قاچاق تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم در پایان خاطر نشان کرد: مأموران این فرماندهی باتمام ظرفیت و توان عملیاتی خود با قاچاقچیان کالا و مخلان نظام اقتصادی کشور برخورد کرده و از شهروندان نیز می خواهیم تا هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.