سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: موکب اداره کل اوقاف استان اصفهان در چذابه موکب برپا می کند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سعید بکرانی اظهار داشت: جلسه ستاد اربعین برپایی موکب اربعین با هدف پذیرایی از زائران امام حسین (ع) در مرز چذابه در ایام اربعین با حضور مدیر کل اوقاف استان خوزستان، مدیر کل اوقاف استان یزد و مدیر کل اوقاف استان اصفهان به میزبانی اداره کل اوقاف استان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: براساس مصوبات این جلسه مقرر شد تا هزینه این موکب از محل موقوفات منطبق و همچنین جذب مشارکت خیرین و با کمک های مردمی زیر نظر ادارات اوقاف و امور خیریه استان های اصفهان، خوزستان و یزد به مدت 10 روز فعالیت نماید.

سعید بکرانی گفت: مقرر شد تا یک تیم پزشکی نیز برای ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین حسینی (ع) در این موکب مستقر شوند.

سرپرست روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان بیان کرد: در برپایی موکب های اربعین سال 97 برای پذیرایی از زائران حسینی (ع) توسط سازمان اوقاف و امور خیریه 4 اولویت اسکان زائران پیاده، تامین بهداشت و درمان، ارائه خدمات فرهنگی و پذیرایی از زائران در موکب هایی که در مبادی خروجی کشور به سمت عراق برپا می شوند تبیین شده است.

گفتنی است؛جلسه ستاد اربعین با حضور مدیر کل اوقاف استان خوزستان، مدیر کل اوقاف استان یزد و مدیر کل اوقاف استان اصفهان به میزبانی اداره کل اوقاف استان اصفهان برگزار شد.