فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد با اشاره به دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان منزل گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان خمینی شهر و شکایت مالباختگان به پلیس آگاهی، تحقیقات گسترده ای در این زمینه توسط کارآگاهان انجام گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام یک سری اقدامات خاص علمی و تخصصی ویژه دریافتند که این سرقت ها توسط یک باند 3 نفره از سارقان سابقه دار و غیر بومی صورت گرفته است.

این مقام مسئول عنوان داشت: در ادامه، مأموران پلیس آگاهی مخفیگاه متهمان را شناسائی کرده و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ویژه و هماهنگ هر 3 نفر را دستگیر کردند.

 وی در ادمه گفت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به سرقت 600 میلیون ریال اموال از منازل مورد سرقت قرار گرفته اعتراف کرد و مالخر اموال مسروقه را نیز معرفی کردند که وی نیز در عملیاتی دیگر توسط ماموران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان از شهروندان خواست: برای جلوگیری از سرقت منزل،  از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل و محل هایی که سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدامی کنند خودداری کرده و حتی المقدور در صورت نگهداری این اشیاء ‌در منزل از گاوصندوق هایی که از استحکام لازم برخوردار هستند و داخل دیوار تعبیه و قابل جابجایی نیستند استفاده کنند.