معاون بهداشت، امداد و درمان سپاه قدس گیلان از چاپ خاطرات رزمندگان و امدادگران زن استان و رونمایی از آن همزمان با هفته دفاع مقدس خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مسعود اسلامی، معاون بهداشت امداد و درمان سپاه قدس گیلان امروز (۱۵ مرداد) در نشست با اصحاب رسانه که در پژوهشکده جامعه نویسندگان گیلان برگزار شده بود اظهار کرد: بهداشت و درمان از مقوله‌های است که باید در جامعه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح و سپاه سهم بسزای در ارتقا سطح بهداشت و درمان ایفا می‌کنند گفت: ویزیت رایگان توسط جامعه پزشکان بسیج در مناطق محروم از مهمترین برنامه‌های است که توسط نیروهای مسلح صورت می‌گیرد.

اسلامی اذعان کرد: تعرفه‌های بهداشت و درمان و طرح نوین سلامت در کلیه دانشگاه‌های استان در دست پیگیری و انجام است.

معاونت بهداشت امداد و درمان سپاه قدس گیلان با توجه به تهدیدات و تحریم‌های دشمنان تصریح کرد: امروز دشمنان در کمین هستند و در این شرایط سخت باید در کنار هم باشیم تا به نحو شایسته به مردم و کشور خود خدمت کنیم و از مسائل حاشیه‌ای بپرهیزیم.

اسلامی به نقش رسانه‌ها در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اشاره و اظهار کرد: رسانه‌ها با قلم شیوایشان می‌توانند در برابر دشمنان بایستند و زمینه رشد و پویای جامعه را بیش از پیش فراهم کنند.

معاون بهداشت و امداد و درمان سپاه قدس گیلان به بانوان رزمنده امدادگر  دوران دفاع مقدس اشره و تصریح کرد: دو جلد کتاب رزمندگان و امدادگران نسا در هفته دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.

 وی اظهار کرد: دو جلد دیگر این کتاب در ایام الله دهه فجر امسال همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب رونمایی خواهد شد.