استاندار اصفهان در آستانه فرارسیدن 17 مرداد سالروز بزرگداشت شهادت محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار، این روز را به خبرنگاران و جامعه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش خبرگزار ی موج از اصفهان، در پیام  محسن مهرعلیزاده  آمده است: 17 مرداد ماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار، روز پاسداشت تلاش بی‌ وقفه انسان‌های آگاهی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی ناآگاهان بر می دارند.

استاندار اصفهان در این پیام اضافه کرد: به راستی خبرنگاران، تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ ای، مدیون تلاش‌ های بی وقفه آنهاست.

وی افزود: روز خبرنگار، روز تقدیر از زحمات کسانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی ‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می ‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌ بانان امین جامعه در عرصه‌ های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را برافراشته ‌اند.

استاندار اصفهان ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع ‌رسانی استان اصفهان تبریک گفت و از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌ رسانی فعالیت‌ ها و خدمات نظام اسلامی‌ قدردانی کرد.