نماینده ولایت فقیه در گیلان در جلسه شورای اداری شهرستان تالش گفت: مسئولین پای صحبت مردم بنشینند و قدردان این مردم باشند و از پیچ و خم های اداری و کاغذبازی های اضافی در ادارات پرهیز کرده و راه را برای حل مشکلات مردم هموار کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و  امام جمعه رشت گفت: حفظ وحدت و همگرایی مسئولین شهرستان که با وجود تنوع قومی و مذهبی بدون هیچ تنش و دشمن تراشی خدمت رسان مردم هستند، قابل تقدیر است

کمتر به تحلیل و تفسیر معنوی بحران ها پرداخته می شود

امام جمعه رشت با اشاره به این نکته که کمتر به تحلیل و تفسیر معنوی بحران ها پرداخته می شود افزود: بیکاری یکی از معضلات بزرگ جامعه امروز است و یکی از معلول های این مساله، ازدواج دیر هنگام و بدنبال آن کاهش موالید و پیر شدن جامعه است که باید به عنوان یک خطر جدی تلقی شود.

شورای اداری تالش

نماینده ولایت فقیه در گیلان تصریح کرد: مسئولین  پای صحبت مردم بنشینند و قدردان این مردم باشند از پیچ و خم های اداری و کاغذبازی های اضافی در ادارات پرهیز کرده و راه را برای حل مشکلات مردم هموار کنند.

زحمات بی دریغ شما را قدردانیم

وی تاکید کرد: زحمات بی دریغ شما را قدردانیم اما درکنار حجم زیاد کارها و مسئولیت های کاری، شرکت در اقامه نماز های جمعه در کنار مردم و بعضا شنیدن دردهای آنها در این مواقع نیز از وظایف اصلی شماست چرا که اقامه نماز یکی از شعاعر جامعه ی اسلامی است.