١٠٠پروژه با اعتبار بالغ بر 250 میلیارد ریال در حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تبریز از ابتدای سال جاری تاکنون اجرا شده و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنکار خبرگزاری موج در تبریز،تعداد 88 مورد از این پروژه ها در شهرستان تبریز با اعتبار بیش از 200 میلیارد ریال، شش پروژه در شهرستان آذرشهر با اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال  و شش پروژه  در شهرستان اسکو با اعتبار بیش از 30 میلیارد ریال انجام یافته است.

این گزارش می افزاید: این پروژه ها در بخش های نیرو رسانی، اصلاح و بهینه سازی، توسعه فیدر، کاهش تلفات، توسعه روشنایی، توسعه و احداث، قدرت مانور و اصلاح روشنایی می باشند.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز

از مهمترین این پروژه‌ها می توان به نیرو رسانی و تامین روشنایی معابر به بزرگترین پروژه مسکن مهر شمال غرب کشور در شهر جدید سهند اشاره کرد که با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال انجام شده است.

تبدیل بیش از 850 دستگاه چراغ روشنایی معابر به LED در سطح کلانشهر تبریز با اعتبار بیش از هفت و نیم میلیارد ریال

گفتنی است، همچنین تبدیل بیش از 850 دستگاه چراغ روشنایی معابر به LED در سطح کلانشهر تبریز با اعتبار بیش از هفت و نیم میلیارد ریال از جمله طرح های شاخص این شرکت می باشد که توسط وزیر نیرو افتتاح می شود.

نصب پنج دستگاه پست کمپکت به منظور اصلاح افت ولتاژ شبکه و احداث 42 دستگاه پست هوایی در نقاط مختلف شهرستان تبریز جهت کاهش بار، از دیگر پروژه های قابل توجه این شرکت می باشد.