معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: ستاد تنظیم بازار تأمین کالاهای اساسی مردم استان را به‌صورت ویژه در دستور کار و اولویت قرار دهد تا مردم در تأمین کالاهای اساسی با مشکلی مواجه نشوند.

به گزارش خبرگزاری موج، ایرج حیدری در دهمین نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش نظارت‌ها در بازار، خاطرنشان کرد: اقداماتی که برای نظارت و کنترل بازار صورت می‌گیرد باید آثار خود را در متن جامعه نشان دهند.

وی افزود: اقدامات خوبی در حوزه کنترل و نظارت بر بازار تاکنون صورت پذیرفته است ولی این نظارت‌ها را باید مردم در زندگی خود لمس کنند و آثار این نظارت‌ها در بازار نیز باید مشهود باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خاطرنشان کرد: وجود هماهنگی و همگرایی کامل بین دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه تنظیم بازار می‌تواند نقش بسزایی در کنترل بازار داشته باشد و تاکنون در هرمزگان این هماهنگی‌ها مناسب بوده است.

حیدری  گفت: ستاد تنظیم بازار تأمین کالاهای اساسی مردم استان را به‌صورت ویژه در دستور کار و اولویت قرار دهد تا مردم در تأمین کالاهای اساسی با مشکلی مواجه نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار کرد: مردم در بحث نظارت و کنترل بازار از طریق سامانه ارتباط مردمی 124 به کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیایند.

وی با اشاره به اهمیت نظارت بر نحوه توزیع آرد در سطح استان خاطرنشان کرد: طراحی یک شبکه مشخص توزیع آرد در سطح استان از تولید تا مصرف ضروری است تا از سوءاستفاده‌ها در بازار آرد استان جلوگیری به عمل آید و توزیع آن بر اساس سازوکار مشخص باشد.