دبیر اجرایی هفتمین جشنواره منطقه‌ای اتودهای نمایشی ازنا، گفت: دبیرخانه جشنواره، فریبا متخصص، نسیم ادبی و وحید لک را به عنوان داوران این جشنواره انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، فریبا متخصص، نسیم ادبی و وحید لک، به عنوان هیات داوران هفتمین جشنواره منطقه‌ای اتودهای نمایشی ازنا منصوب و معرفی شدند.

محسن لک دبیر اجرایی هفتمین جشنواره منطقه‌ای اتودهای نمایشی ازنا و نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی لرستان با بیان این مطلب، گفت: پس از بررسی‌های صورت گرفته، داوران این جشنواره انتخاب و با حکم حجت‌الاسلام حمیدرضا حنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و دبیر جشنواره، منصوب و معرفی شدند.

به گفته لک، جشنواره منطقه‌ای اتودهای نمایشی ازنا، فستیوالی با نگاه نو و خلاقانه است که نخستین دوره آن در سال 1381 به همت و ابتکار هنرمندان تئاتر ازنا برپا، و تاکنون 6 دوره آن برگزار شده است.

وی افزود: در سال 96 با پیگیری‌های صورت گرفته، این جشنواره در تقویم تئاتر کشور به ثبت رسید و دبیرخانه دائمی آن به نام شهرستان ازنا تشکیل شد.

دبیر اجرایی هفتمین جشنواره اتودهای نمایشی ازنا، تصریح کرد: صفر عاشقی(امید عباسی  از اراک)، دلار (سعید باغبانی از همدان )، ای کاش گفته بودم(هادی الوند از کرمانشاه) و طرح‌های زندگی شیشه‌ای (رضا طالبی از خرم‌آباد)، مترو(حمید گودرزی از  بروجرد)، اینستاگرام(محمود مروتیان از دورود )، اتودهای نمایشی دیگه( کتایون عباسی  از الیگودرز)، اکواریوم(مرتضی آذرفر از الیگودرز)، آن سوی آیینه(مسلم صالحی از الشتر)، اگه این توپ گل بشه چی میشه(معصومه فتاحی از ازنا )، تنها در دنیا(حمید امیری از ازنا) و بازی مرگ(مصطفی ساری از  ازنا) در این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است، هفتمین جشنواره منطقه‌ای اتودهای نمایشی ازنا، 11 مرداد ماه 97 با شرکت هنرمندانی از استان‌های کرمانشاه، ایلام، همدان، مرکزی و لرستان در سالن کانون آفرینش شهرستان ازنا برگزار خواهد شد.