رونمایی از سامانه تعیین شاخص مدیران خرید (PMI) با حضور رییس اتاق بازرگانی اصفهان ، دبیران کل اتاق های بازرگانی ارومیه و همدان و جمعی از فعالان اقتصادی در تالار هیات نمایندگان اتاق اصفهان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رییس اتاق بازرگانی اصفهان در حاشیه رونمایی از این شاخص گفت: اتاق اصفهان در راستای توسعه کسب و کار اعضا با راه اندازی دفتر مرکز خدمات فرعی پیمانکاران (spx)  و کمیته توسعه فناوری و سرمایه گذاری (ITDO) تلاش می کند بنگاه های اقتصادی استان در عرصه بین الملل فعال و منسجم تر عمل کنند.

سید عبدالوهاب سهل آبادی راه اندازی SPX در ارومیه و همدان را گامی ارزشمند در به اشتراک گذاشتن تجربه اتاق بازرگانی اصفهان بین استان های کشور برشمرد و گفت:بیش از 15 اتاق بازرگانی با اتاق اصفهان برای راه اندازی این مرکز اعلام امادگی کردند و امیدواریم تا پایان سال در تمامی استان ها شاهد راه اندازی این مرکز باشیم.

اتاق بازرگانی اصفهان

وی تاکید کرد:اتاق بازرگانی اصفهان تاکنون به تنهایی هزینه راه اندازی این مرکز را به سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)پرداخت کرده است و امیدواریم که اتاق ایران از این قبیل فعالیت ها حمایت کند.

 رییس اتاق بازرگانی اصفهان از سازمان های دولتی و غیر دولتی خواست به جای ایجاد ساختارهای موازی ،در تقویت و انسجام SPX ایران تلاش کنند تا یک ساختار یکپارچه به فعالیت های بین المللی بپردازد.