سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ازتشکیل پویش مهر تحصیلی در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سعید بکرانی گفت: با هدف جذب مشارکت خیرین برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت استان اصفهان پویش مهر تحصیلی در سراسر استان اصفهان تشکیل و آغاز به کار کرد.

وی افزود: امسال نیز براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه و در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش با هدف کمک به دانش آموزان مستعد و نیازمند طرح مهر تحصیلی در سراسر استان اصفهان اجرا می شود.

بکرانی اظهار داشت: در قالب این طرح بسته هایی شامل؛ کیف و لوازم التحریر برای سال تحصیلی دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه در نظر گرفته شده است که این محصولات در راستای حمایت از کالای داخلی از تولیدکنندگان داخلی و براساس محتوی ارزش های اسلامی تهیه شده که مبلغ هر بسته نیز 54150 تومان است.

سرپرست روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان شد: کلیه خیرین و نیکوکارانی که قصد دارند تا در این امر خیرخواهانه مشارکتی فعال داشته باشند می توانند برای تهیه این بسته ها به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان مراجعه نمایند و با پرداخت هزینه ذکر شده اقدام به تهیه بسته مهر تحصیلی نمایند و خود فرد خیر نیز می تواند این بسته ها را پس از تهیه توزیع و یا اداره اوقاف را به این مهم مامور کند.

سعید بکرانی اضافه کرد: سال گذشته با جذب خیرین نیکوکار 3000 بسته مهر تحصیلی به ارزش 1 میلیارد و 245 میلیون ریال تهیه و بین دانش آموزان نیازمند توزیع کرد که از این تعداد 2600 بسته را خیرین تهیه کردند و 400 بسته نیز از محل موقوفات منطبق با نیات واقفان نیک اندیش تهیه و توزیع شد.

وی در ادامه یادآور شد: افراد خیر و نیکوکار که قصد دارند در این پویش به یاری دانش آموزان نیازمند بشتابند می توانند تا پایان مرداد ماه به امور فرهنگی و اجتماعی ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان اصفهان مراجعه نمایند.

سرپرست روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: طرح مهر تحصیلی همزمان با سراسر کشور در مهرماه و با آغاز به کار مدارس اجرا می شود.