شهرام منظمی فرزند استاد درویش‌رضا منظمی در گفت‌و‌گو با موج، اظهار داشت: این پیشکسوت موسیقی ایران به دستور تیم پزشکی از بیمارستان مرخص شد.

شهرام منظمی «آهنگساز برجسته کشور» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، اظهار داشت: استاد درویش‌رضا منظمی پس از انجام عمل تعبیه ضربان‌ساز قلب، از بیمارستان مرخص شد.

منظمی، تصریح کرد: چندی پیش پدر به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت. پس از آن عمل متاسفانه شاهد کاهش وزن و افت مداوم فشار ایشان بودیم تا اینکه چند روز پیش به منظور بررسی وضعیت به بیمارستان لاله تهران مراجعه کردیم اما، استاد مقابل بیمارستان دچار بیهوشی شدند.

این آهنگساز برجسته کشور و عضو شورای موسیقی صداوسیما، ادامه داد: پس از انتقال استاد منظمی به بیمارستان، کادر درمانی وارد عمل شدند و پس ازبررسی مغزی متوجه شدند که ایشان دچار حمله قلبی شده‌اند.

وی، افزود: در نتیجه پزشکان انجام عمل پیس میکر «ضربان‌سازقلب» را توصیه و تجویز کردند که متاسفانه به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی، علیرغم پیگیری‌های زیاد موفق به تهیه و خرید باتری قلب نشدیم.

شهرام منظمی، گفت: در نهایت، با جناب ابوذر موسیوند مدیر شرکت گسترش تجهیزات پزشکی که اصالتاً لرستانی و از هم‌استانی‌های ما بودند به طور اتفاقی آشنا شدیم که ایشان در مدت زمانی کوتاه، باتری مورد نیاز جهت انجام عمل جراحی استاد منظمی را فراهم کردند که جا دارد از لطف و عنایت ایشان از طریق همین رسانه «خبرگزاری موج» تقدیر و تشکر کنم.

وی، تاکید کرد: خوشبختانه عمل جراحی استاد درویش‌رضا منظمی با موفقیت انجام شد و ایشان هم‌اکنون از بیمارستان مرخص شده‌اند و دوره نقاهت را در منزل سپری می‌کنند.

شهرام منظمی

شهرام منظمی، تصریح کرد: حال عمومی ایشان مساعد و وزن ایشان هم روبه افزایش است که از این بابت خداوند متعال را شکرگزارم، لذا جا دارد از زحمات دکتر کاظمی‌سعید و تیم پزشکی ایشان تقدیر و تشکر کنم چرا که با توکل به خدا و اقدام به‌هنگام خود، وجود نازنین استاد منظمی را برای ما و جامعه هنری کشور حفظ کردند.

گفتنی است، استاد درویش‌رضا منظمی موسیقی‌دان، نوازنده کمانچه و ویولن، متولد شهرستان الشتر در استان لرستان است. وی فعالیت حرفه‌ای خود را در گروه موسیقی شیدا و در کنار محمدرضا لطفی و ناصر فرهنگ‌فر آغاز کرد و سال‌ها مسوولیت معاونت آموزشی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را بر عهده داشت.

خبرگزاری موج برای استاد درویش‌رضا منظمی آرزوی سلامت و طول عمر با عزت دارد.