فرماندار خمینی شهر از افتتاح فاز اول بزرگترین پروژه خدماتی ، با نام تجاری مهربین که با مشارکت شهرداری در شهرستان خمینی شهر انجام می شود به دست یک مقام ارشد کشوری خبر داد.

محمود مسلم زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، با اشاره به اینکه پروژه یاد شده یکی از بزرگترین پروژه های خدماتی می باشد که تاکنون با مشارکت شهرداری این شهرستان انجام شده، ادامه داد: شهرداری خمینی شهر در این پروژه 45 درصد از سهام را از آن خود دارد و این پروژه می تواند با توجه به مجاورت با کمربندی شمال غرب اصفهان و قرار گرفتن در نزدیک منطقه نمونه گردشگری لادر و مزیت های فوق العاده ای که دارد در ارتقای سطح درآمدی منطقه نقش بسزایی داشته باشد.

وی در ادامه به عدم تخصیص اعتبارات لازم به این پروژه اشاره کرد و افزود: با توجه به کمبود اعتبارات فاز اول این پروژه آماده بهره برداری می باشد.

بازدید++فرماندار+خمینی+شهر+از+خبرگزاری+موج+اصفهان

فرماندار خمینی شهر در خاتمه با اشاره به اینکه در تلاش هستیم که به نوعی سهام مربوط به شرکت مهربین را در بورس قرار دهیم تا تأمین اعتبار لازم صورت گیرد ادامه داد: در سایر حوزه های این فاز ما از حضور سرمایه گذاران استقبال می کنیم و یاد آور می شوم که فاز اول این پروژه به زودی به دست یکی از مقامات ارشد کشوری افتتاح خواهد شد.