کویستان خسروی بانوی فوتبالیست و ملی پوش سقزی طی مراسمی در برج میلاد تهران بە عنوان برترین بازیکن لیگ برتر بانوان ایران انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ بانوی فوتبالیست و ملی پوش سقزی برترین بازیکن لیگ برتر بانوان ایران شد.

بر اساس این گزارش ،مراسم برترین های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ایران در فصل 97-96 شامگاه روز یکم مردادماه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

در این مراسم از برترین‌های تیم های لیگ های دسته اول، دسته دوم و سوم، فوتسال، بازیکنان فوتبال و فوتسال بانوان، فوتبال ساحلی،  رده‌های پایه و داوران فوتبال و فوتسال ایران تجلیل و تقدیر شد.

همچنین کویستان خسروی بانوی فوتبالیست و ملی پوش سقزی با ارائه بازی های قابل قبول در رقابت های لیگ برتر فصل 97-96 از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بە عنوان برترین بازیکن لیگ برتر بانوان ایران انتخاب شد و با حضور مسئولان رده بالای فوتبال کشور مورد تجلیل قرار گرفت.

خسروی در تیم‌های فوتبال لیگ برتری شن سای ساوه، عقاب مازندران و پیکان تهران به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته است و عنوان اول لیگ برتر را همراه با تیم شهرداری بم در آلبوم افتخارات خود دارد.

این فوتبالیست کردستانی نایب قهرمانی دانشجویان جهان، عناوین اول و دوم رقابت های غرب آسیا و حضور 12 سال در اردوهای تیم ملی در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را در کارنامه ورزشی خود دارد.