مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:مطالبه‌گری اصحاب رسانه در استان اصفهان بسیار خوب است و نسبت به دیگر استان‌ها بیشتر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام محمد علی انصاری در جمع اصحاب رسانه بیان داشت: حوزه فرهنگ حوزه بسیار مهمی است و رهبر انقلاب فرموده‌اند فرهنگ از اقتصاد هم مهم‌تر است.

وی افزود: رسالت مطبوعات و رسانه‌ها بسیار خطیر است، امیدواریم متولیان فرهنگی بتوانند رسالت خود را به خوبی انجام دهند

حجت الاسلام انصاری اظهار داشت: مطالبه‌گری اصحاب رسانه در استان اصفهان بسیار خوب است و نسبت به دیگر استان‌ها بیشتر است.

وی اظهار داشت: رسانه و مطبوعات در دنیا و کشور نقش بسیار مهمی دارند و با توجه به تکنولوژی در زمنیه انتقال اخبار و نیازی که به اطلاع رسانی دقیق و به موقع است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: امیدواریم متولیان فرهنگی بتوانند رسالت خود را به خوبی انجام دهند، رسانه‌ها و مطبوعات در همه جای دنیا نقش بسیار مهمی دارند که در ایران نیز این‌گونه است.

نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اصفهان

حجت الاسلام انصاری گفت: جنبه‌های فرهنگی، روحی، اقتدار، ایمان و حوزه ارزشمند فرهنگی دشمن را ناامید کرده به همین خاطر یکی از هجمه‌های دشمن هجوم به حوزه‌های فرهنگی کشور است.

وی تصریح کرد: ایجاد پنج طرح بزرگ فرهنگی با  ورود سرمایه گذار بخش خصوصی در اصفهان پیشنهاد شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: احداث شهر کتاب ، ایجاد شهرک چاپ، پردیس مردم سرای جشنواره های سینمایی، ایجاد تئاتر شهر و شهرک فرهنگ و هنر از جمله پنج طرح بزرگی است که خواستار ایجاد آن هستیم.