رئیس پلیس راه استان گفت: بر اثر تصادف خودرو سواری پراید با یک دستگاه کامیون و برخورد خودرو سمند با موتورسیکلت سه نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ حسین محمد پور اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری پراید با 2 سرنشین در محور جیرده به رشت (فلکده) با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرد.

سرهنگ محمد پور با بیان اینکه در این حادثه راننده و سر نشین خودرو پراید به علت عدم استفاده از کمربند ایمنی از خودرو به بیرون پرتاب شده و در دم جان باختند، افزود: کارشناسان تصادفات علت وقوع این تصادف را تجاوز به چپ خودرو پراید اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان گیلان به رانندگان توصیه کرد: حین رانندگی در راه‌هایی خط کشی شده، در مسیر بین خطوط حرکت کنند و از آن خارج نشوند و در صورت نیاز به خروج و تغییر حرکت احتیاط کامل را رعایت کرده و از هرگونه عجله و شتاب پرهیز کنند.

یک کشته و 3 مجروح بر اثر تصادف سه وسیله نقلیه در محور حسن‌رود به زیباکنار

رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: بر اثر تصادف خودرو سمند با موتورسیکلت و برخورد با سواری اردی یک نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند.

تصادف در محور حسن رود

سرهنگ   محمد پور گفت: یک دستگاه سواری سمند با دو سرنشین در محور حسن‌رود به زیباکنار با یک موتورسیکلت با دو سرنشین تصادف و پس از انحراف با خودرو سواری پژو اردی برخورد کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این حادثه راکب موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده فوت و سرنشین آن مجروح شد، افزود: راننده و سرنشین خودرو سمند مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

وی تصریح کرد: کارشناسان تصادفات علت وقوع این حادثه رانندگی را تجاوز به چپ سواری سمند اعلام کرده‌اند.

رئیس پلیس راه استان گیلان خاطر نشان کرد: اینگونه حوادث برای کسانی که با سرغت زیاد و بی‌توجهی به مقررات، رانندگی می‌کنند رخ می‌دهد، پس همواره با احتیاط رانندگی کنیم تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.