فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 21 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از چهار خودروی سنگین در ایست و بازرسی پل زال اندیمشک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سردار حیدر عباس زاده با بیان اینکه 21 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در خوزستان کشف شد، گفت:

در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با کالای قاچاق، ماموران انتظامی ایستگاه پل زال اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی و توقیف 2 محموله قاچاق شدند.

وی ادامه داد: در بازرسی انجام شده از این تریلرها 558 دستگاه کولر قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال فاقد هرگونه مجوز مثبت گمرکی کشف و در این خصوص 2 قاچاق به مراجع قضایی معرفی شدند.

حیدر زاده همچنین از کشف بیش از 10 میلیارد ریال قطعات ویدئو پروژکتور قاچاق در اندیمشک خبر داد و گفت: در بازرسی از یک کامیون توقیفی در اندیمشک، 10 میلیارد و 100 میلیون ریال انواع قطعات ویدئو پروژکتور کشف شد.

این مقام ارشد نظامی خوزستان گفت: در این خصوص نیز یک قاچاقچی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

 سردار عباس زاده همچنین گفت: در یک مورد دیگر در بازرسی از یک دستگاه کامیون کشنده در اندیمشک حدود سه میلیارد ماشین بخارشوی قاچاق کشف شد.

 فرمانده انتظامی خوزستان خاطر نشان کرد: پلیس در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با این پدیده شوم به صورت قاطع و قانونی برخورد می کند.