با تلاش همه‌جانبه و شبانه‌روزی پلیس آگاهی استان، یک باند 11 نفره سارقان منزل و مغازه در بندرعباس شناسایی و منهدم شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان و اعلام وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه و متواری شدن سارقان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ عبدالمجید کرمی افزود: پس از یک هفته کار اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی نهایتاً یک باند 11 نفره سارقان منزل و مغازه شناسایی و طی سه عملیات ضربتی 9 نفر از اعضاء باند شامل 8 سارق و یک مال‌خر دستگیر شدند که در بازجویی‌های اولیه به 18 فقره سرقت اعتراف کردند.

وی اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری اموال مسروقه شامل تلویزیون، دوچرخه، کولرگازی، گوشی هوشمند موبایل، تبلت و لب تاب کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر سارقان متواری ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تاکنون تعدادی از مالباختگان شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت‌شده‌اند که اموال خود را شناسایی کردند که پس با تنظیم صورت‌جلسه این اموال به صاحبان آن تحویل خواهد شد.

این مسئول انتظامی استان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح‌های پاک‌سازی و شناسایی و دستگیری مجرمان، خواستار تداوم همکاری شهروندان با پلیس از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شدند.