مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان از اختصاص 128 میلیارد تومان اعتبار برای راههای شهرستان سمیرم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت اله غلامی گفت:جهت احداث پروژه های سمیرم به یاسوج، محور شهید به دژ کرد، خسروشیرین به حسن آباد و تکمیل آغداش به اسلام آباد و دیگر پروژه های شهرستان 128 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که در تمامی پروژه ها مناقصه برگزار و پیمانکار انتخاب شده است.

وی افزود: در راستای کمک به دهیاری ها و شهرداری ها، تمامی محورهای روستایی که زیرسازی آن توسط دهیاری و بخشداری ها انجام شده قیر آن تا قبل از فصل سرما تخصیص خواهد یافت تا عملیات آسفالت ریزی آن انجام گردد.

ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و زیست پذیری شهری هدف بازآفرینی شهری

معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: برنامه بازآفرینی شهری ایران یک برنامه مبتنی بر اهداف و رویکردهایی است که نسبت به خدمت رسانی و مدیریت در قلمرو شهری به خود اختصاص داده و دو هدف بزرگ ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارتقاء زیست پذیری شهری را دنبال می کند.

راه و شهرسازی

 هوشنگ عشایری طی بازدید از شهرستان سمیرم و پروژه جاده سلامت به عنوان یک پروژه گردشگری و گفت: برنامه بازآفرینی شهری ایران یک برنامه مبتنی بر اهداف و رویکردهایی است که نسبت به خدمت رسانی و مدیریت در قلمرو شهری به خود اختصاص داده و دو هدف بزرگ ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارتقاء زیست پذیری شهری را دنبال می کند.

معاون وزیر راه وشهرسازی با تاکید بر تدوین اقدام مشترک اظهار داشت: به هیچ عنوان نمی توان به تنهایی این برنامه را پیش برد و باید با اقدام مشترک مردم ، شهرداری ها و دولت به اهداف بازآفرینی دست یافت که خوشبختانه این اقدام در شهرستان سمیرم انجام گردیده است.