رییس اتاق بازرگانی لرستان، گفت: محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور، صبح فردا یکشنبه برای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و معدنی لرستان، در سفری 2 روزه به این استان می‌آید.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رئیس اتاق بازرگانی لرستان، گفت: محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری به راس هیاتی متشکل از مقامات اجرایی کشور از جمله 6 معاون وزیر، معاون بانک مرکزی و مدیرعامل بانک کشاورزی به خرم‌آباد سفر می‌کند.

حسین سلاح‌ورزی افزود: با توجه به ابعاد مشکلات واحدهای تولیدی، مدیران و مقامات تامین اجتماعی، امور مالیاتی، بانک‌ها و وزارتخانه‌های مختلف، معاون رییس جمهور را در سفر به لرستان همراهی می کنند.

وی گفت: عصر فردا یکشنبه، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد بازآفرینی شهری در محل اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

سلاح‌ورزی تصریح کرد: بازدید از یک شرکت استارت آپ، ملاقات با چند فعال اقتصادی، نشست با نخبگان دانشگاهی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان نیز روز دوشنبه در محل استانداری انجام می‌شود.

همایش تجلیل از برگزیدگان حوزه صنعت و معدن لرستان برگزار می‌شود

وی گفت: همایش تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان در محل اتاق بازرگانی و بازدید از شهرک گلخانه‌ای و جلسه جمع بندی سفر در فرودگاه خرم‌آباد برنامه روز دوم سفر نهاوندیان به لرستان است.