بسته تشویقی پرداخت عوارض خودرو با ۱۰ درصد جایزه خوش حسابی همزمان با دهه کرامت به شهروندان عرضه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رییس اداره پیگیری و وصول درآمدهای عمومی شهرداری اصفهان گفت: بسته تشویقی پرداخت عوارض خودرو همزمان با دهه کرامت و تا ۳۱ شهریور ماه، به شهروندان عرضه خواهد شد.

مصطفی نجاری افزود: شهروندان تا ۳۱ شهریور ماه می توانند به یکی از شهرداری‌های مناطق ۱۵ گانه مراجعه کرده و با پرداخت عوارض خودرو از این طرح استفاده کنند.

وی با بیان این که این مهلت تمدید نخواهد شد، اعلام کرد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان در بسته تشویقی عوارض خودرو ۱۰ درصد جایزه خوش حسابی برای افرادی که صرفاً عوارض سال‌جاری خود را بدهکار هستند، در نظر گرفته شده است. همچنین به شهروندانی که عوارض خود را در سال های گذشته پرداخت نکرده‌ و مشمول جریمه دیرکرد شده‌اند، معادل جریمه دیرکرد، بسته تشویقی تعلق می‌گیرد.

نجاری بیان کرد: هدیه در نظر گرفته شده برای شهروندان به صورت شارژ اصفهان کارت است که از آن می‌توان در اتوبوس، قطار شهری و پارکینگ‌های طرف قرارداد شهرداری و برخی از مکان های تفریحی شهرداری استفاده کرد.

رییس اداره پیگیری و وصول درآمدهای عمومی شهرداری اصفهان تأکید کرد: عدم پرداخت به موقع عوارض باعث کندی خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان می شود و شهروندان با مشارکت در پرداخت به موقع عوارض، در واقع شهرداری را در راستای انجام وظایف خود همراهی می کنند.