نشریه «دلفین» به زودی به صورت دوزبانه و با محتوایی متفاوت بر پیشخوان روزنامه‌فروشی‌های استان هرمزگان قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نشریه دلفین به مدیرمسئولی «زهرا شاکرمی» و سردبیری «پدرام مجیدی» از ابتدای مردادماه به صورت رسمی انتشار خواهد یافت.

مدیر مسئول هفته نامه ی دلفین در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان با بیان اینکه این نشریه قرار است دوشنبه‌ی هر هفته به سبد رسانه‌ای استان هرمزگان اضافه شود، گفت: دلفین داعیه دار ایجاد تحول و فضایی جدید در مطبوعات استان است و پشتوانه‌ی خود را هیات تحریریه‌ی قوی و استفاده از تجارب پیشکسوتان و دانش‌آموختگان عرصه‌ی رسانه قرار داده است.

شاکرمی افزود: شعار ما «صدای توسعه از آب‌های خلیج فارس» است که مشخص کننده ی خط مشی این هفته نامه است . این رسانه سعی دارد که این شعار را در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دنیال کند.

وی اضافه کرد : دلفین نشریه‌ی کاغذی خود را با گستره‌ی استانی منتشر خواهد کرد و در فضای مجازی نیز به صورت فعال حضور خواهد داشت.

به گزارش موج، «علیرضا زارعی»، «زهرا شاکرمی»، «پدرام مجیدی»، «سحر آریا»، «هادی ترابی» ، «پیمان چرسی زاده»، «زهرا اسماعیلی» و تنی چند از دیگر نویسندگان و خبرنگاران مسئولیت تولید محتوای این شماره را بر عهده داشته اند.

گفتنی است که  فعالیت سایت خبری و حضور این رسانه در شبکه های اجتماعی آغاز شده است.