استاندار هرمزگان گفت: ارزش کار دستگاه هایی همچون بهزیستی و کمیته امداد بسیار بالا و انسانی و ایمانی است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «فریدون همتی» در نشست با مدیرکل، معاونین و مدیران ستادی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان با گرامیداشت هفته بهزیستی و قدردانی از تلاش های کارکنان این مجموعه، عنوان کرد: کارکنان بهزیستی باید به ارزش و اهمیت کار خود واقف باشند و بدانند کار با عظمتی انجام می دهند چون کار در بهزیستی بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: کارکنان این مجموعه باید کار خود را با وجدان و روحیه مناسب انجام دهند تا افراد نیازمند را به شکل مناسب راهنمایی و  کمک کنند.

استاندار هرمزگان یکی از کارهای کارکنان بهزیستی را آرامش بخشی به افراد نیازمند به کمک دانست و افزود: ارزش کار دستگاه هایی همچون بهزیستی و کمیته امداد بسیار بالا و انسانی و ایمانی است.

همتی تصریح کرد: خداوند متعال منبع همه خوبی هاست و همه نعمت ها را برای انسان خلق کرده است و با این نگاه ما انسان ها نیز باید برای کمک و یاری رساندن به یکدیگر تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه تنوع بسیاری در وظایف سازمان بهزیستی وجود دارد، خاطرنشان کرد: اداره کل بهزیستی هرمزگان نیز در راستای انجام وظایف خود اقدامات خوبی داشته و باید در تداوم این مسیر نیز با روحیه خوب به جامعه هدف خود ارائه خدمات داشته باشد.