فرماندار رضوانشهر گفت: از میزان 26 میلیارد تومان وام اشتغال زایی فراگیر تا کنون حدود 13 میلیارد توان در اختیار متقاضیان شهرستان قرار گرفته است.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، عسکر حسنی پور  در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تبریک ایام دهه کرامت و با اشاره به یکی از دستورات جلسه پیرامون مسئله عفاف و حجاب گفت: افراد موضوع حجاب را باید ابتدا از خانواده خودشان شروع کنند.

وی  با اشاره به مسئله اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در این شهرستان گفت: امروز در شرایطی هستیم که جوانان و نوجوانان ما نیاز جدی به اوقات فراغت و موضوعات ورزشی و تفریحی دارند.

رضوانشهر دارای 20 باشگاه ورزشی با 53 کلاس است

حسنی پور گفت: رضوانشهر دارای 20 باشگاه ورزشی با 53 کلاس است که تعداد سه هزار ورزشکار را تحت پوشش دارد

22 کیلومتر طول خط ساحل دریا در شهرستان رضوانشهر

فرماندار رضوانشهر در ادامه به موضوع 22 کیلومتر طول خط ساحل دریا در این شهرستان اشاره کرد و گفت: کارشناسان امر تعداد 16 نقطه پرخطر و حادثه خیز را در این سواحل شناسایی کرده اند که مردم نباید در این نقاط شنا کنند.

وی با اشاره به موضوع اعطای تسهیلات بانکی و طرح های اشتغال زایی بیان کرد: از مجموع 300 میلیارد تومان وام فراگیر استان گیلان، سهم رضوانشهر از این میزان 26 میلیارد تومان می باشد که تاکنون حدود 13 میلیارد تومان با سود 13 درصد دراختیار متقاضیان قرار گرفته است.