رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان از برگزاری یک دوره استاژ فنی رسمی دفاع شخصی در مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد،رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری دوره بازآموزی فنی دفاع شخصی  زیر نظر فدراسیون کشوردر مشهد خبر داد.

حسین محمودی گفت: با توجه به توسعه و پیشرفت تکنیکی روز افزون دفاع شخصی در کشور تلاش داریم یک دوره بازآموزی ویژه مربیان و دارندگان کمربند های مشکی دان یک به بالا این رشته رزمی در مشهد برگزار کنیم.

وی با اشاره به ساماندهی مطلوب رشته دفاع شخصی ذیل فعالیتهای دیگر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان، افزود: بر اساس برنامه ریزی های کمیته دفاع شخصی هیات، این استاژ فنی با نظارت فدراسیون در روز 5 مرداد ماه در سالن جودو شهید چمران مشهد برگزار خواهد شد.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی با بیان اینکه حضور در این دوره با لباس مشکی مصوب کمیته دفاع شخصی فدراسیون کشور الزامی است، ادامه داد: حضور در این کلاس برای دارندگان مدارک مربیگری و دان الزامی است و در ارزیابی ها و اعزام به دوره های ارتقاء درجه مربیگری و کمربند موثر خواهد بود.
جودو+محمودی

گفتنی است، با نظر وزارت ورزش و جوانان کشور، رشته دفاع شخصی چندین سال است که رسماً به عنوان یکی از رشته های تحت پوشش فدراسیون جودو، جوجیستو و کوراش ساماندهی شده است که  اقدامات خوبی در بخش آموزشی، فنی و مسابقاتی این رشته به صورت سازمان یافته و یکپارچه در هیات های استانی در حال انجام است