رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از اول سال جاری تاکنون بیش از 5000 جلد قرآن، مفتایح الجنان، نهج البلاغه توسط مردم مومن و متدین استان اصفهان وقف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، یحیی قاسمی در حاشیه برگزاری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار داشت: با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در قالب اجرای طرح وقف مصحف شریف 5310 جلد قرآن کریم، نهج البلاغه، مفاتیح الجنان و منتخب مفاتیح الجنان توسط مردم مومن و متدین استان اصفهان تهیه و برای اماکن مذهبی مناطق محروم وقف شده است.

وی در ادامه یادآور شد: هر فرد می تواند با پرداخت حداقل 7000 تومان در طرح وقف مصحف شریف شرکت کند و با وقف برای ترویج آیات الهی برای خود ثوابی بی کران کسب کند و نام خود را نیز در فهرست واقفان نیک اندیش ثبت و از صدقه جاریه این امر نیز بهرمند شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: از اول سال جاری تاکنون نیز 4 وقف جدید برای امور قرآنی در استان اصفهان به ثبت رسیده است که امیدواریم که تا پایان سال جاری برتعداد این وقف ها نیز افزوده و زمینه برای اجرای هرچه بهتر برنامه های قرانی در سطح استان فراهم شود.