امیر سرتیپ حاتمی در سفر به لرستان، گفت: همه نیازهای نیروهای مسلح در تمامی حوزه‌ها تامین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سفر به لرستان، گفت: نیازهای نیروهای مسلح در همه حوزه‌ها را در سطح خوب و قابل رقابت و متناسب با نیاز کشور تامین می‌کنیم.

وزیر دفاع که در جلسه هماهنگی طرح‌های وزارت دفاع در لرستان سخن می‌گفت، افزود: امیدواریم مجموعه اقدامات و کارهایی را پیگیری کنیم که هم برای نیروهای مسلح مفید باشد و هم برای لرستان مفید واقع شود.

امیر سرتیپ حاتمی، تامین امنیت را مهم‌ترین وظیفه نیروهای مسلح دانست و تصریح کرد: اگر این وظیفه به درستی انجام شود بخش خصوصی و دولتی به‌راحتی سرمایه‌گذاری کرده و کارها را انجام می‌دهند که خوشبختانه در این زمینه نیروهای مسلح موفق بوده‌اند.

وزیر دفاع در لرستان

دغدغه استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان، کمک به مردم است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در سایه تلاش‌ مجموعه مدیران و نیروهای مسلح و مردم، امروز کشورمان از امنیت خوبی برخوردار است، لذا بسیار از مباحثی که امروز استاندار محترم و مدیران استان لرستان مطرح کردند در بحث پشتیبانی و چگونگی کمک به مردم بود که شایسته تقدیر است.

لفظ مناطق کمتر توسعه یافته، لفظ اشتباهی است

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه بهتر است به‌جای لقب مناطق کمتر توسعه یافته از لفظ مناطق پرظرفیت استفاده کرد، افزود: لرستان از مناطق پرظرفیت در کشور است که ازنظر منابع انسانی و همچنین منابع خدادادی ظرفیت‌های خوبی دارد و با وجود زیرساخت‌های نسبتاً خوب همه این‌ها در کنار هم می‌توان با کمک دولت ظرفیت‌های بزرگی را ایجاد کند.

وزیر دفاع، لازمه تحقق و به فعل رساندن ظرفیت‌ها را کمک همه مردم و مسوولان دانست و گفت: دشمن تمام تلاش و فشار خود را گذاشته است تا مردم ما کمتر از زندگی خوب بهره‌مند شوند.

حاتمی یادآور شد: با وجود تحریم‌های مختلف دشمن نمی‌تواند به اهدافش برسد و ما با استفاده از ظرفیت‌های مختلف داخلی موفق خواهیم بود.

اتکا، ظرفیت خوبی در لرستان است

وی، مشکل اشتغال را در صدر مشکلات جامعه برشمرد و اظهار داشت: مجموعه قابل توجهی از خدمات نیروهای مسلح در حوزه شرکت تعاونی مصرف نیروهای مسلح با نام اتکا صورت می‌گیرد که در لرستان ظرفیت بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد.