نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران همواره از گذشته تا به امروز با حفظ وحدت و یکپارچگی در برابر تمام مشکلات و سختی ها مقاومت کرده و از آن ها عبور خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، احمد امیرآبادی فراهانی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های معاونت خدمات شهری شهرداری قم و سازمان‌های تابعه که در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، با بیان اینکه دشمنان با تمام قوا به میدان آمدن تا سختی هایی را برای ملت ایران ببار آورند، اظهار کرد:ملت ایران همواره از گذشته تا به امروز با حفظ وحدت و یکپارچگی در برابر تمام مشکلات و سختی ها مقاومت کرده و از آن ها عبور خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه تا ما بر آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری پایبند هستیم این دشمنی‌ها تمام نخواهد شد، تصریح کرد: جایی که مقاومت کردیم پیروز شدیم و جایی که کوتاه آمدیم دشمنان جلوتر آمده و خواسته‌های زیادی از ما داشته‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا تلاش بر این است که فشارها بر ملت ایران بیشتر شود گفت: شاید در شرایط فعلی نتوانند اجماع بین‌المللی بر علیه ما ایجاد کنند اما ما نباید منتظر این اجماع باشیم و باید به ظرفیت‌های خود تکیه کنیم؛ زمانی که خوب عمل کردیم پیروز میدان بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه آنچه که برای شهرداری قم تامین می‌شود برای مردم قم است، خاطرنشان کرد: منابعی که در اختیار سازمان‌های دیگر قرار می‌گیرند تنها برای مردم قم نیست اما در شهرداری اینگونه نمی‌شود و همه چیز جزو منابع عمومی مردم قم است؛ اعتقاد ما بر این است که بیشترین اعتبارات باید به شهرداری وارد شده تا چیزی عاید مردم شود.

امیرآبادی با تقدیر از تیم مدیریت شهری قم، گفت: این تیم واقعا در شرایط فعلی خوب کار کرده و البته اگرچه مشکلاتی وجود دارد اما در مجموع شرایط رضایت‌بخش است و وظیفه ما است که از آنها حمایت کنیم.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین نیاز است که عنایت ویژه‌تری به توسعه زیرساخت‌های مناطق محروم شهر قم بشود.