همایش نقش مهمانپذیری و هتلداری در صنعت گردشگری اصفهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان هدف از برپایی همایش نقش مهمانپذیری و هتلداری در صنعت گردشگری اصفهان را بررسی وضعیت کنونی و ارائه پیشنهادها برای چشم اندازهای آینده در حوزه مهمانپذیری و هتلداری این استان عنوان کرد.

داریوش اسماعیلی سرمایه گذاری، آموزش و مدیریت، بوم گردی، ارتقا و برندسازی، هتلداری سبز و صنایع وابسته را از محورهای این همایش اعلام کرد.

وی افزود: این همایش با حضور متخصصان، ذینفعان و دانشجویان حوزه گردشگری و بوم گردی در قالب های سخنرانی نشست تخصصی و پنل پرسش و پاسخ برگزار می شود.

اسماعلیی با اشاره به اینکه این همایش به همت جهاد دانشگاهی و مرکز علمی فرهنگی و گردشگری نقش جهان و سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می شود، گفت: در این همایش برخی مسئولان شهری و استانی، متخصصان و اساتید دانشگاه ها در حوزه گردشگری، فعالان و شاغلان در این حوزه و دانشجویان حضور خواهند داشت.

وی اظهار امیدواری کرد: با ارائه راهکارهای کاربردی در این همایش و استفاده از بروندادهای قابل اتکا و قابل استفاده، سطح کیفی مهمانپذیرها و هتل های استان اصفهان به عنوان یک شهر گردشگرپذیر ارتقا یابد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان گفت: این نهاد دانشگاهی پس از تجربه موفق در برگزاری همایش ایمنی و حقوق ورزشی در اجرای تورهای طبیعت‌گردی و کوهنوردی اقدام به برپایی دومین همایش استانی در حوزه گردشگری کرده است.