جانشین معاونت عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تهدیدات جدید دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی از اوج هماهنگی، انسجام و آمادگی کامل نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج برای مقابله با این تهدیدات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار عبداله عراقی اظهار داشت: آمریکا بعد از خروج یک‌جانبه از برجام تهدیدهای جدیدی علیه نظام جمهوری اسلامی طراحی کرده که لازم است تا در این برهه حساس همه اقشار مردم، مسئولان و نیروهای مسلح وحدت، انسجام و هماهنگی خود را از هر زمان دیگر بیشتر کنند.

وی با بیان اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که توان مقابله نظامی با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را ندارد، گفت: استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و دشمنان منطقه‌ای دست‌به‌دست هم داده و تاکتیک‌های جدیدی را برای مقابله با نظام ما وارد میدان کرده‌اند که ما با اشراف اطلاعاتی و قدرت پیش‌بینی و پیشگیری که داریم توطئه‌های آن‌ها را خنثی خواهیم کرد.

جانشین معاونت عملیات ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: امروز به حمدالله نیروهای انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج در اوج هماهنگی، هم‌افزایی، انسجام و آمادگی کامل برای مقابله با تهدیدهای جدید دشمن هستند و به طور قطع با داشتن چنین نیروهای توانمند، متعهد، دلسوز و ولایتمدار هیچ قدرتی توان مقابله با این نظام را نخواهد داشت.

وی قرار دادن مردم در مقابل نظام با استفاده از ایجاد فشار اقتصادی را توطئه جدید دشمن برشمرد و گفت: نیروی انتظامی در این زمینه به‌خوبی عمل کرده و از توانمندی بالایی در جدا کردن صف مردم از فتنه گران و مخلان نظم و امنیت برخوردار است و با کسانی که بخواهند به امنیت و آرامش مردم خدشه ای وارد کنند با آمادگی صددرصدی مقابله می‌کند.

سردار عراقی، ناجا را نیرویی خدمتگزار و در خدمت مردم توصیف کرد و افزود: نیروی انتظامی تلاش می‌کند تا با همکاری دیگر نیروها و مسئولان دستگاه‌ها مشکلات مردم را حل کند و در این کار نیز موفقیت‌های خوبی به‌دست‌آورده که لازم است از زحمات فرماندهان این نیرو به‌ویژه فرماندهان انتظامی استان اصفهان به‌طور شایسته تقدیر کنیم.

ناجا به خدمتگزاری برای این مردم افتخار می‌کند

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کسب رتبه اول پلیس اصفهان در کسب اعتماد مردم خبر داد و عنوان داشت: یکی از رویکردهای فرماندهی انتظامی استان مردم‌داری و ایجاد رضایتمندی در بین آنان است که در ارزیابی‌های به‌عمل‌آمده این فرماندهی توانست رتبه اول اعتمادسازی بین مردم را در کشور به دست آورد که دستاورد خوبی به شمار می‌آید.

سردار معصوم بیگی گفت: نیروی انتظامی از مردم و برای مردم است و به خدمتگزاری به این مردم شریف افتخار می‌کند.