سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از تولید 25 فیلم صد ثانیه ای با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید اکبربنی طبا گفت: به منظور ترویج مصرف بهینه آب در جامعه تولید 25 فیلم صد ثانیه ای با هنرمندی بازیگران حرفه ای  در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: وسایل ارتباط جمعی گستردگی بسیاری یافته است و در این میان فیلم های صدثانیه ای به دلیل اینکه پیام خود را در کوتاه ترین زمان ممکن  به مخاطب ارائه  می دهد از جذابیت بسیاری برخوردار است و مخاطبان بسیاری دارد.

 سید اکبربنی طبا افزود:  در حال حاضر متاسفانه با این که بحران کم آبی در کشور مشهود است ونیز  استان اصفهان از جمله استانهایی است که باتنش آبی دست وپنجه نرم می کند با این وجود هنوز هستند کسانی که آب را درست مصرف نمی کنند.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه عنوان کرد: اشاعه و نهاینه کردن مصرف صحیح آب مهمترین اولویت روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان است که دراین میان اقدام به تولید 25 فیلم 100 ثانیه ای نموده است.

تولید فیلم 100 ثانیه ای

 مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه آنچه در تولید فیلم های 100 ثانیه ای مد نظر قرار گرفته است ارائه پیامهای آموزشی به اقشار مختلف جامعه است تصریح کرد:مضامین فیلم های 100 ثانیه ای به گونه ایی است  که  مخاطبین  در هر سطحی که باشند  به راحتی مورد  آموزش  راهکارهای مصرف صحیح آب قرار می گیرند و به شیوه هنر مندانه و با بهره گیری از هنرمندان استانی و ملی راهکارهای مصرف صحیح آب در این فیلمها آمده است.

وی به مراحل ساخت فیلم های 100 ثانیه ای پرداخت و بیان داشت:هم اکنون پیش تولید و انتخاب عوامل حرفه ایی شروع شده و در مرحله تصویربرداری است که انتظار می رود از مرداد ماه سال جاری شاهد انتشار آن در شبکه های مجازی و پخش از سیمای مرکز اصفهان باشیم.

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به عوامل ساخت فیلم های 100 ثانیه ای با موضوع مصرف بهینه آب گفت: فیلم های 100 ثانیه ای در حال تولید به تهیه کنندگی و کارگردانی ستایش ساسانژاد و محمد رضا قهرمان می باشد که هنرمندی ملی استاد هوشنگ حریرچیان را در آن شاهد خواهیم بود.