شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع چوب، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چوب از چهاردهم تیرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چوب در اصفهان  امسال، 48 مشارکت‌کننده از شش استان اصفهان، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، قم و خراسان حضور دارند و به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه ماشین‌آلات و مواد اولیه چوب و ام‌دی‌اف، صفحات کابینت و ورق‌های فومیزه ضد آب خواهند پرداخت.

نمایندگان پنج کشور آلمان، ایتالیا، چین، ترکیه و کره‌جنوبی نیز در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع چوب، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه اصفهان حضور دارند. همچنین شرکت‌های نوین‌تاک، راش ماشین، کاواچوب، تکنو پل، آبنوس، پارس فریم، کابین سپاهان، گروه صنعتی شفیق، یونیک فورم هشت‌بهشت و مبتکران صنعت راش از جمله برندهای مطرح حاضر در این نمایشگاه هستند.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چوب در اصفهان طی سال‌ها برگزاری مستمر، به رویدادی پیشرو برای بخش ماشین‌آلات، دستگاه‌ها و ابزارهای صنعت نجاری و پردازش چوب تبدیل شده است. شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع چوب اصفهان به دلیل ارائه طیف گسترده‌ای از ابزار شامل ماشین‌آلات و ابزارهای نجاری در میان رقبای نمایشگاهی خود بسیار برجسته است. این نمایشگاه همچنین در مدیریت روابط کلیدی تجاری به فعالان این عرصه کمک می‌کند و شرایط ورود به بازارهای جدید را فراهم‌ می‌آورد.