مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نصب 2 هزار و 670 انشعاب گاز در سه ماه اول سال جاری در استان گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نصب 2 هزار و 670 انشعاب گاز در سه ماه اول سال جاری در استان گیلان خبر داد.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات نصب انشعاب در سه ماه اول امسال در 37 شهر و بالغ بر 520 روستای استان صورت پذیرفته است.

97.6 درصد از خانوارهای استان، از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با بیان اینکه هم اکنون 97.6 درصد از خانوارهای استان، از نعمت گاز بهره مند هستند اظهار داشت: با نصب این تعداد انشعاب در بهار امسال، مجموع انشعابات گاز در گیلان به رقم 570 هزار انشعاب رسیده است.

وی در ادامه با تاکید بر مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی گفت: بهینه ‌سازی مصرف، استفاده صحیح از وسائل گازسوز و رعایت نکات و توصیه های ایمنی باید در تمام سال رعایت شود، زیرا این اعمال سبب کمک به اقتصاد خانواده‌ها و کاهش حوادث و اتفاقات ناگوار خواهد شد.

رضایتمندی مردم مهم‌ترین اولویت مجموعه گاز استان است

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در انتها از همکاری شایسته سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان و در رأس آنان استانداری گیلان در جهت توسعه گازرسانی در استان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: رضایتمندی مردم مهم‌ترین اولویت مجموعه گاز استان است از اینرو همراستا با عملیات توسعه گازرسانی، پروژه های کیفی مختلفی از قبیل طرح قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز، مکانیزه کردن مرکز پیام، تجهیز ناوگان امداد با خودروهای دودیفرانسیل، راه اندازی خط تلفنی 3415 برای پرداخت صورتحساب گاز و اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز گیلان را در سطح استان راه اندازی شده است و امیدواریم با گسترش پروژه های کیفی سبب افزایش هرچه بیشتر رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز شویم.