فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف محموله مواد غذایی قاچاق در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی گفت: با هوشیاری به موقع مأموران پلیس شهرستان اصفهان محموله موادغذایی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال توقیف و 2 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

وی افزود: یکی از واحدهای گشت انتظامی این فرماندهی حین انجام مأموریت مشاهده کردند، راننده یک دستگاه خودروی سواری سمند در حال انتقال مخفیانه اقلامی به داخل یک دستگاه اتوبوس در مقابل یک گاراژ است.

وی با بیان اینکه مأموران بلافاصله وارد عمل شده و در بازرسی به عمل آمده از خودروی سواری سمند 12 حلب زیتون خارجی قاچاق را کشف کردند، عنوان داشت: در ادامه مأموران با دستور مقام قضائی وارد گاراژ شده و در بازرسی از اتوبوس مربوطه نیز محموله مواد غذایی قاچاق شامل آب میوه، آب گازدار، انواع نوشیدنی ها، بیسکوئیت، شکر رژیمی، دسر، روغن، چیپس، پودر کاکائو و پنیر را کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه یک میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: در این زمینه 2 نفر دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در خاتمه تاکید کرد: تهیه و توزیع کالای قاچاق لطمات شدیدی به اقتصاد کشور وارد می کند و به همین دلیل وظیفه شهروندان است که برای مبارزه با این پدیده به صورت جدی عمل اقدام کرده و عاملان اصلی خرید و فروش کالای قاچاق را به پلیس معرفی کنند.