فردی که اقدام به تبلیغ و فروش داروهای غیر مجاز در یکی از شبکه های اجتماعی می کرد توسط ماموران پلیس فتای استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتای اصفهان، با شناسایی صفحه ای با عنوان فروش داروهای نایاب بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 سرهنگ  سید مصطفی مرتضوی  بیان داشت: با انجام اقدامات تخصصی در فضای مجازی عامل ایجاد صفحه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی افزود: متهم که منزل خود را محل فروش و توزیع انواع داروهای غیر مجاز کرده بود در بازرسی های انجام شده شناسایی و داروهای غیرمجاز وی توقیف شدند.

رئیس پلیس فتای  استان اصفهان در پایان هشدار داد:تبلیغ و فروش دارو در فضای مجازی جرم بوده و پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به خطر می اندازند با قاطعیت برخورد می کند، همچنین به شهروندان توصیه کرد برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان، حتماً داروهای مورد نیاز و اقلام بهداشتی را از مراکز قانونی و داروخانه های معتبر تهیه کنند.