معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ازاجرای طرح نشاط معنوی در 180 امامزاده شاخص استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری گفت: همزمان با فصل تابستان طرح نشاط معنوی جهت غنی سازی اوقاف فراغت نوجوانان و جوانان در جوار حرم مطهر 180 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان اجرا می شود.

وی افزود: نشاط و امید در جزئیات زندگی و همچنین غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با محوریت بقاع متبرکه برگرفته شده از تعالیم دین مبین اسلام است.

حجت الاسلام و المسلمین امیری در ادامه به هدف از اجرای طرح نشاط معنوی در ایام تابستان در جوار حرم مطهر امامزادگان جلیل القدر استان اشاره کرد و گفت: اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن است امروز ضرورت دارد غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، نوجوانان وجوانان اولویت اول مسئولان فرهنگی قرار گیرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان بیان کرد: اجرای طرح نشاط معنوی با محوریت بقاع متبرکه و رویکرد ترویج زندگی به سبک اسلامی و فعالیت های فرهنگی ارزشمند در 180 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان و شاخص استان که دارای ظرفیت برگزاری دوره های علمی، فرهنگی، قرآنی، ورزشی و مذهبی هستند در تابستان 97 برگزار می شود.