استاندار گیلان با اشاره به استقرار اکیپ های سازمان هلال احمر در آغازین ساعات این رخداد، خاطرنشان کرد: مدیران کل حوزه های زیرساختی استان جهت کنترل اوضاع در محل حادثه حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از وضعیت خدمات رسانی به آسیب دیدگان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: متاسفانه رانش زمین و‌ سیلاب که ساعت ۱۷ عصر روز گذشته در روستای کاکرود رحیم آباد به وقوع پیوست سبب شد جان ۴نفر از عزیزان هم استانی ما گرفته شود.

وی با اشاره به استقرار اکیپ های سازمان هلال احمر در آغازین ساعات این رخداد، خاطرنشان کرد: مدیران کل حوزه های زیرساختی استان جهت کنترل اوضاع در محل حادثه حضور دارند.

لزوم‌ برقراری امکانات زیرساختی نظیر آب و برق در منطقه

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر لزوم‌ برقراری امکانات زیرساختی نظیر آب و برق در منطقه، گفت: شرایط برای برقراری زندگی روزمره مردم مدیریت شود.

مسیر دسترسی ۶۰ الی ۷۰ روستای شهرستان دچار مشکل شده است

سالاری اضافه کرد: مسیر دسترسی ۶۰ الی ۷۰ روستای شهرستان دچار مشکل شده است که اکیپ های راهداری در حال رفع مشکل و بازگشایی معابر هستند و امید داریم تا عصر امروز محقق شود.

گشت زنی و تجسس برای یافتن اجساد و آسیب دیدگان حادثه

وی با اشاره به فعالیت اکیپ های گشت زنی و تجسس برای یافتن اجساد و آسیب دیدگان حادثه مذکور، تاکید کرد: عملیات با دقت و‌ سرعت انجام گیرد تا هرچه زودتر نگرانی خانواده ها برطرف گردد.

استاندار گیلان در پایان سخنانش ضمن اشاره به جابجایی برخی خودروهای موجود در مناطق سیلاب زده شهرستان و بیان اینکه هنوز میزان تلفات دقیقا مشخص نیست، تصریح کرد: متاسفانه ممکن است تلفات بیش‌تری داشته باشیم.