قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: آماده هر نوع همکاری در مسیر ترویج و توسعه سیره فرهنگ رضوی با رسانه ها هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد،سیدمرتضی بختیاری قائم مقام استان قدس رضوی در دیدار با مدیریت ، خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری موج خراسان رضوی، اظهار کرد: در شرایط حساس فعلی کشور، نقش رسانه‌ها بسیار چشمگیر است،تمام تلاش و عزم دشمن در جهت ترویج ناامیدی در آحاد مردم می باشد،رسانه انقلابی در حال حاضر باید امید را در بطن جامعه تزریق کند.

وی تاکید کرد:امروزه وظیفه رسانه بسیار حساس و خطیر است و رسانه‌ها باید با تحلیل و اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق مردم را نسبت به خادمان خود امیدوار کنند.
دیدار مدیر خبرگرازی موج خراسان با بختیاری قائم مقام تولیت استان قدس رضوی

بختیاری از همکاری رسانه ها با آستان قدس خبر داد و گفت: آستان قدس رضوی آماده هر نوع همکاری  در مسیر ترویج و توسعه سیره و فرهنگ رضوی خواهد بود همچنین معاونت ارتباطات رسانه این آستان  همکاری لازم را با رسانه‌های مروج سیره و فرهنگ رضوی خواهد داشت.

سیدوحید موسوی مدیر خبرگزاری موج خراسان رضوی ضمن اعلام آمادگی موج در جهت ترویج سیره و فرهنگ رضوی، عنوان کرد: تمامی نمایندگانی‌های خبرگزاری موج در ۳۱ استان خود را خادم رسانه‌ای امام رضا(ع) می‌دانند و بر این خدمت افتخار می‌کنند و تمامی این نمایندگی‌ها آماده هر نوع همکاری‌ با آستان قدس رضوی در جهت ترویج سیره و فرهنگ رضوی هستند.
دیدار مدیر خبرگرازی موج خراسان با بختیاری قائم مقام تولیت استان قدس رضوی

وی افزود: در خبرگزاری موج طرح‌های به روزی با محوریت امام رضا(ع) آماده کرده ایم که برترین طرح را در جهت اجرایی شدن این اهداف انتخاب و تقدیم شما خواهد شد،امیدواریم که با حمایت آستان قدس رضوی به بهترین شکل ممکن اجرایی و عملیاتی شود.
دیدار مدیر خبرگرازی موج خراسان با بختیاری قائم مقام تولیت استان قدس رضوی