شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان باصدور بیانیه ای از حضور مردم همیشه درصحنه استان کردستان در راهپیمایی روز قدس تقدیر وتشکر نمود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان دراین بیانیه آورده است:روز جهانی قدس امسال همچون سنوات گذشته صحنه همبستگی و اتحاد مسلمانان جهان در حمایت از قدس شریف و ایستادگی در برابر رژیم کودک کش و اشغالگر صهیونیستی بود. انتقال سفارت دولت مستکبر آمریکا از تل‌آویو به قدس شریف گر چه با سکوت و همراهی برخی عناصر خودفروخته در منطقه همراه بود اما موج جدیدی از خشم مسلمانان و ایستادگی آنان در برابر  هر گونه تجاوز و زورگویی را در پی داشت، به گونه ای که فریاد انزجار و خشم مسلمانان جهان در روز قدس امسال بیش از هر زمان دیگری پایه های سست این بنای عنکبوتی را به لرزه درآورد.

مردم همیشه در صحنه استان کردستان نیز همچون دیگر مسلمانان جهان با خروشی عظیم و انقلابی بار دیگر بر ایستادگی و حمایت خود از قدس شریف به عنوان مسئله اول جهان اسلام تاکید کرده و با تبعیت از آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آزادی این مکان مقدس از چنگال دژخیمان زمان را فریاد زدند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان و ستاد برگزاری مراسم روز قدس بر خود لازم می داند از حضور پرشور و حماسی مردم متدین سراسر استان کردستان به ویژه روحانیت معزز، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان و آزادگان، دانش‌آموزان دانشجویان، نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در منطقه، کانونهای فرهنگی، کارگران و کارمندان، اصناف و بازاریان، ورزشکاران، هنرمندان، خبرنگاران، خواهران و برادران به ویژه جوانان که با حضورشان بر شکوه و عظمت این مراسم افزودند صمیمانه سپاسگزاری نموده و همواره سربلندی ایران اسلامی و شما ملت غیور را از خداوند متعال مسئلت نماید.