روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش با انتشار متنی سخنان مطرح‌شده توسط یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر فروش زمین‌های کیش به خارجیان را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تکذیب فروش زمین به خارجیان در این منطقه آورده است:

«اظهارات غیرواقع یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری بخشی از زمین‌های کیش به خارجیان بلافاصله تبدیل به خوراک معاندین نظام و دستاویزی برای تبلیغ علیه جمهوری اسلامی‌شده است.

متأسفانه مدتی است برخی در فضای اطلاع‌رسانی کشور به‌راحتی و بدون استناد به مدارک و ادله، مسائلی را مطرح مییکنند که حداقل هزینه آن تخریب سرمایه اجتماعی کشور مییباشد و برای خنثی کردن این سخنان غیر مستند و غیرواقع و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی بخشی از توان و انرژی دستگاه‌های ذی‌ربط صرف می‌شود که به‌غیراز ضرر عایدی برای هیچ‌کس ندارد.

امروزه تهمت‌ها و شایعات کذب از سوی برخی عناصر معلوم‌الحال در احوال جاری کشور در فضای مجازی کشور مطرح می‌شود که به دلیل عدم توجه مردم غالباً بی‌اثر هستند اما زمانی که یک مقام مسئول علی‌الخصوص نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی سخنی بر زبان می‌راند که مغایر با شئونات کشور است جای بحث پیداکرده و بلافاصله اثرات منفی و زیانباری به بار می‌آورد. نمونه بارز آن اعلام خبر کذب واگذاری اراضی به خارجیان در منطقه آزاد کیش می‌باشد که از بنیان نادرست است.

لذا از این نماینده محترم انتظار می‌رود چنانچه مستنداتی در رابطه با اظهارات خود دارد، ارائه دهد و از تحمیل هزینه بیشتر به‌نظام جلوگیری نماید.»