نماینده ولی فقیه در گیلان تاسی از ویژگی های شخصیتی امام راحل را وظیفه ی مهم مسئولان در عصر حاضر دانست و گفت: تا زمانیکه رفتار مسئولان در بستر تاسی از اندیشه های امام راحل بسوی خدمت صادقانه به مردم رهنمون شود هیچ تهدیدی نمی تواند انقلاب را از مسیر اصلی اش منحرف کند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که در مرکز آموزشی- درمانی الزهرا رشت برگزار شد بیان کرد: امام راحل تمامی ویژگی های یک رهبر مقتدر را برای نیل به اهداف اسلامی و انسانی خویش دارا بود و این ویژگی ها موجب شد تا نظام طاغوت با تمام پشتوانه های بین المللی اش ساقط شود.

 جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند بازخوانی اندیشه های امام راحل است

آیت الله فلاحتی با استناد به رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان نظام اسلامی افزود: امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند بازخوانی اندیشه های امام راحل است و تاسی از سیره امام کشتی انقلاب را از هرطوفان و تهدیدی مصون خواهد داشت.

وی ایمان به هدف، روحیه ی پایداری، علم و آگاهی و همراهی با مردم را از جمله ویژگی های شخصیتی امام در روند مبارزات ضد استکباری و ضد استبدادی برشمرد و افزود: این خصایص با صبر و شکیبایی، دفاع از اصول، کنترل هواهای نفسانی و پیشگامی امام در عرصه ها همراه شد تا نظم نوینی بر اساس نقش آفرینی ایران اسلامی در معادلات منطقه ایی و بین المللی شکل بگیرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان تاسی از ویژگی های شخصیتی امام راحل را وظیفه ی مهم مسئولان در عصر حاضر دانست و گفت: تا زمانیکه رفتار مسئولان در بستر تاسی از اندیشه های امام راحل بسوی خدمت صادقانه به مردم  رهنمون شود هیچ تهدیدی        نمی تواند انقلاب را از مسیر اصلی اش منحرف کند.