رییس دادگستری بیجار از جمع آوری 90 میلیون تومان کمک های مردمی در مراسم گلریزان بیجار خبر داد و گفت: در سال گذشته میزان 35 میلون تومان جمع آوری شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان از بیجار، فریبرز عبدالملکی از جمع آوری مبلغ 90میلیون تومان کمک های مردمی در مراسم گلریزان شهرستان بیجارخبرداد.

وی شامگاه گذشته در مراسم گلریزان آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد به تعداد 31 نفر زندانیان جرائم مالی اشاره و بیان کرد: مبلغ مورد نیاز جهت آزادی سازی این 31 نفر زندانی یک میلیارد و 800 میلون تومان است.

عبدالملکی بیان کرد: در گلریزان سال گذشته 35 میلیون تومان از محل کمک های مردمی و ستاد دیه شهرستان بیجار جمع آوری شده است  که به کمک این مبلغ،  10 نفر  زندانی آزاد شده اند.

وی ادامه داد: امسال برای آزاد سازی این تعداد 10 نفر از زندانیان حدود 65 میلیون تومان  نیازمند جمع آوری است.

این مقام مسئول از جمع آوری 90 میلیون تومان کمک های مردمی در مراسم گلریزان بیجار در شب گذشته خبر داد و گفت: این میزان مبلغ جمع آوری شده در بیجار بی سابقه است و به مردم و خیرین بیجاری دست مریزاد می گویم.

رییس دادگستری بیجار ضمن تقدیر از حضور خیرین و مردم دیار گروس اظهار کرد: آزادی سازی زندانیان جرائم غیر نقد نیازمند راه اندازی یک پویش مردمی برای این مهم  است.

عبدالملکی  در ادامه خواستار مشارکت های خیرین در این راستا شد و گفت: برپایی جلسات به صورت سالیانه برای این امر کفایت نمی کند و برای آزاد سازی این زندانیان نیازمند کمک های همیشگی مردمی هستیم.

وی در ادامه خواستار کمک های کارکنان و کارمندان دستگاه های دولتی به ستاد دیه شهرستان بیجار شد و گفت: کارمندان می توانند از حقوقشان به این ستاد اختصاص دهند.

لازم به ذکر است شماره حساب ستاد دیه شهرستان بیجار به شماره حساب 0107302554009 نزد بانک ملی آماده دریافت کمک های خیرین بیجاری است.