طی مراسمی با حضور استاندار کردستان از زحمات بیژن زندیه فرماندار سابق تقدیر و علی اکبر ورمقانی به عنوان فرماندار جدید بیجار معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛  مراسم تکریم ومعارفه فرماندارجدید بیجار برگزارشد.

فرماندار جدید بیجار در آیین تقدیر و معارفه فرماندار شهرستان بیجار که با حضور استاندار و جمعی از مسولان استانی و شهرستانی در سالن سینما آزادی برگزار شد به اهمیت خدمت به مردم اشاره کرد و اظهار داشت: من برای کار و خدمت خالصانه آمده‌ام و برای خدمت به مردم دیار گروس از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

علی اکبر ورمقانی افزود: باید برای خدمت‌گذاری در نظام جمهوری اسلامی ایران شکرگذار خداوند بود چرا که این مهم توفیق بزرگی و فرصتی برای خدمت به مردم است.

وی با تاکید بر انجام کارهای جهادی بیان داشت:رهبری راه علاج حل مشکلات کشور را در سایه کار و مدیریت جهادی دانسته اند بنابراین باید با انجام کار جهادی در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کرد.

فرماندار جدید بیجار  شاخص اول برای کار و فعالیت، همدلی و همراهی و خدمت‌رسانی به مردم و در کنار آن قرب الهی دانست و عنوان کرد:باید با همدلی و برادری در جهت رفع موانع و مشکلات تلاش کنیم.

وی اضافه کرد: تمامی حوزه‌ها ارزش دارد و هیچ حوزه‌ای بی‌ارزش نیست بنابراین ما به تمامی گروه‌های سیاسی، هنری، اجتماعی و تمامی حوزه‌ها بها خواهیم داد.

فرماندار جدید بیجار نقد سازنده را زمینه ساز پیشرفت و ترقی دانست و گفت:ما پذیرای نقدهای سازنده هستیم و از انتقاد با روی گشاده استقبال خواهیم کرد و با اصحاب رسانه هم همراه خواهیم بود.

ورمقانی یکی از برنامه‌های مهم خود را جذب سرمایه‌گذار و توجه به سرمایه‌گذاری و بخش تعاونی دانست و گفت: اگر ما منتظر اعتبارات قطره‌چکانی باشیم هیچ پیشرفتی عاید شهرستان نخواهد شد.

وی تاکید کرد: مسوولان باید نهایت تکریم ارباب رجوع را رعایت کرده چرا که مردم ولی‌نعمت ما هستند.