مدیر مجموعه جهانی کاخ چهلستون اصفهان از اجرای 6 برنامه فرهنگی در کاخ چهلستون اصفهان همزمان با هفته میراث فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، عاصفه بدر با اشاره  اجرای 6 برنامه فرهنگی در کاخ چهلستون اصفهان گفت: همزمان با هفته میراث فرهنگی مجموعه برنامه هائی همچون: نمایشگاه عکس از مرمت و موزون سازی رنگی تزئینات سقف و پیشانی ایوان ستوندار کاخ، همچنین اجرای موسیقی سنتی با تکنوازی هنرمندان دوستدار میراث فرهنگی و گردهمائی مجموعه داران و موزه داران بخش دولتی و خصوصی در کاخ چهلستون اصفهان برگزار گردید.

وی به سایر برنامه های فرهنگی در کاخ چهلستون اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه کاخ چهلستون یکی از اصلی ترین بناهای تاریخی اصفهان در عصر صفوی و به عنوان بخشی از دولتخانه خاندان صفوی بشمار می رود با همت همکاران این مجموعه، کتابخانه تخصصی مکتب علمی صفوی در این مجموعه گشایش یافت.

مدیر مجموعه جهانی کاخ چهلستون گفت: در طی هفته میراث فرهنگی در یک اقدام جدید، طرح همیاری کودک گردشگری اجرا گردید، بدین گونه که کودکان و نوجوانان همیار گردشگران پس از اخذ آموزشهای لازم در طی هفته میراث فرهنگی به گردشگران به ویژه گردشگران خارجی خدمات رسانی نمودند.